zamów usługę - zadzwoń:   504 - 842 - 797

Audyty remontowe

Audyt remontowy to opracowanie techniczne określające zakres oraz parametry techniczne i ekonomiczne przedsięwzięcia remontowego, stanowiące jednocześnie założenia do projektu budowlanego.

Przedsięwzięcie remontowe to działanie związane z termomodernizacją , którego przedmiotem jest: remont budynków wielorodzinnych, wymiana w budynkach wielorodzinnych okien lub remont balkonów, przebudowa budynków wielorodzinnych, w wyniku której następuje ich ulepszenie, wyposażenie budynków wielorodzinnych w instalacje i urządzenia wymagane dla oddawanych do użytkowania budynków mieszkalnych, zgodnie z przepisami techniczno-budowlanymi.

Przedmiotem przedsięwzięcia remontowego, uprawniającego do ubiegania się o premię remontową, może być wyłącznie budynek wielorodzinny, którego użytkowanie rozpoczęto przed dniem 14 sierpnia 1961 r.

Premia remontowa przysługuje inwestorowi na spłatę części kredytu zaciągniętego na realizację przedsięwzięcia remontowego, a podstawą do jej otrzymania jest prawidłowo wykonany audyt remontowy. Skorzystać więc z niej mogą głównie wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie mieszkaniowe i towarzystwa budownictwa socjalnego.

Premie remontowe przyznaje Bank Gospodarstwa Krajowego.

© rafzas & KS
Wszelkie prawa zastrzeżone

Certyfikaty energetyczne Świadectwa Energetyczne Audyty remontowe i termomodernizacyjne
Wrocław, Oława, Oleśnica, Trzebnica, Jelcz, Smolec, Kąty Wrocławskie, Środa Śląska, Dzierżoniów, Lubin, Milicz, Wołów